Naše služby

Služby pro váš růst. Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Už vás obyčejné obrázky nudí? Vyzkoušejte videopříspěvek! Chcete motivační, informativní nebo i inzertní příspěvek pro vaši stránku? Pak jste tu správně! Vytvoříme 2 verze kvalitních videopříspěvků, kam můžeme přidat i vaše logo. Rozlišení videa je 1920×1080 px (vhodné na Facebook, Instagram) a 1080×1920 px (vhodné pro TikTok). Sdílení pro 1 mil. uživatelů v ceně!

Videopříspěvky mají většinou větší potenciál než obrázky a videa. Lidi prostě více baví.

Doporučujeme zkombinovat s BOOST POST FB pro větší efektivitu.

Pozveme na vaší stránku 10 000 CZ/SK uživatelů na Facebooku 

Vhodné pro firmy a lidi kteří ví, že mají co nabídnout. Finální počet “liků” už je jen na vás a vaší stránce. Potenciál je obrovský, pokud to správně využijete.

Nový způsob náboru zaměstnanců pro vaší firmu. Pro větší efektivitu využíváme sociální sítě. Vyzkoušejte nový způsob náborů vašich zaměstnanců. V ceně máte jednu video inzerci.

Nabírání zaměstnanců nebylo nikdy jednodušší. Koho hledáte? Grafika? Programátora? Člověka, který vám bude venčit psy? Nic není problém! Na Facebooku je momentálně 5,6 milionů uživatelů. Myslíte, že mezi nimi nejsou právě ti, které hledáte? 

Nový způsob náboru zaměstnanců pro vaší firmu. Pro větší efektivitu využíváme sociální sítě. Vyzkoušejte nový způsob náborů vašich zaměstnanců. V ceně máte pět video inzercí.

FB+TikTok (nejvíce rostoucí sociální síť na světě) 

Pro firmy, co chtějí zkusit něco nového za skvělou cenu! Proč platit desítky tisíc serverům, kde se většinou pohybují průměrní lidé, když můžete využít sílu sociálních sítích a tak najít svého vysněného zaměstnance!

Nechte správu vašich reklam na nás. Víme, jak to funguje. Víme, jak nastavit reklamu tak, aby cílila na lidi, které chcete. Navíc jako bonus dostanete sdílení, které zajistí snížení ceny reklamy a to je skvělé, co myslíte? U našich nejvirálnějších příspěvků jsme u sponzoringu dosáhli na neuvěřitelnou cenu 0,01 Kč za zájem o příspěvek. Takhle cílená reklama je samozřejmě vždy efektivnější než sdílení, ale kdo takového výsledku dosáhl? Proto vždy doporučujeme sdílení k reklamám. 

Jak to bude probíhat? 

Vy jste majitel Business Manageru, reklamního účtu,Pixelu.

Nejlepší je, když nám klient může nasdílet Businesss Manager a o zbytek se už postaráme my.

Kdo platí reklamu?

Vy nebo vaše společnost. Všechno připravíme a Vás poprosíme o vložení firemní platební karty do správce reklam. Budete mít přehled o denním útratě a veškeré faktury vám budou chodit na vámi zvolený email.

Již brzy. Zatím se podívejte na první web, který jsme dělali pro našeho zákazníka- zde

Chcete WEB, který vás bude bavit a to ve všech směrech? Můžete se podívat, jaké stránky děláme. Zatím máme za sebou 2, ale ten váš bude ještě lepší než naše, protože posouvat se dál je základ naší filozofie.

E-shop zatím nenabízíme, ale každý den pracujeme na tom, abychom kvalitně zpracovaný e-shop mohli nabídnout i vám!

Po pravdě, viděli jste někdy takové stránky, na kterých jste právě teď?  Nás osobně to celé baví! V tu chvíli, kdy nám napíšete, že něco nejde, najdeme způsob, jak to udělat. 

Hm…když nad tím přemýšlím z pohledu zákazníka, baví mě náš přístup.

Sdílení příspěvku do vhodných Fb skupin podle vašeho produktu/služby. Sdílení pro 2 miliony CZ uživatelů.

Vytvořili jste příspěvek na Facebooku, který vám dává smysl a chcete ho sdílet s miliony uživatelů? Výsledek záleží vždy na vašem příspěvku, jak můžete vidět v sekci: Ukázky organického dosahu.

Každý příspěvek je něčím jedinečným a tím pádem má i potenciál dostat se do čísel, které vás budou bavit. A my vám můžeme slíbit, že uděláme všechno proto, aby váš příspěvek uspěl. 

V případě placené reklamy doporučujeme příspěvek zkontrolovat zde.  Tak budete vědět, že je vše v pořádku a vaše reklama se bude zobrazovat skvěle. 

Sdílení ve chvíli placené propagace se jeví jako “pozitivní interakce” a vaše reklama je ve finále LEVNĚJŠÍ.

Sdílení příspěvku do vhodných Fb skupin podle vašeho produktu/služby. Sdílení pro 2 miliony CZ uživatelů. 10x 

Pro náročnější klienty, kteří hledají skvělou cenu, výkon a kvalitu na jednom místě. 50% sleva na sdílení v době, kdy máte v plánu podpořit růst vaší značky. Ideální, pokud nemáte nikoho, kdo by vám obsah vytvořil. Jsme tu my s našimi nevšedními nápady, jak to celé posunout dál.

Spolu s placenou propagací máte naběhnuto na počin roku 

Sdílení ve chvíli placené propagace se jeví jako “pozitivní interakce” a vaše reklama je ve finále LEVNĚJŠÍ 

V rozsahu 1x post týdně + monitoring + 1x měsíčně sdílení pro 2 miliony CZ uživatelů

Správa vašeho Facebook účtu nebyla nikdy jednodušší. O nic se nestaráte a můžete se v klidu soustředit na to, co jde vám a co vás baví a naplňuje tak, jako nás naplňuje správa vašich Facebook stránek.

Platba měsíčně

V rozsahu 2x post týdně + monitoring + 2x měsíčně sdílení pro 2mil. CZ uživatelů, komunikace s fanoušky a zákazníky

1x měsíčně soutěž, neustálý růst vaší stránky.

Dostanete od nás to nejlepší, co umíme. Nechte to na nás a vy se soustřeďte na to, co vás baví.

-Seznámíme se s vaší značkou. Zjistíme, jaký obsah vaši fanoušci chtějí. Rozjedeme hádanky, interakci s vašimi fanoušky. Uděláme vaší stránku zábavnější. 

Platba měsíčně

Vytvoříme pro vaší firmu soutěž na míru tak, aby oslovila potencionální zákazníky.

– Tvorba pravidel soutěže
– Tvorba příspěvku (video, 3D fotka, klasický obrázek)
– Vylosování výherců (náhodné vylosování online)
– Sdílení do vhodných skupin 200x (rozložení do více dnů, nakopnutí příspěvku)
– Možnost placené reklamy pro ještě větší efektivitu
– Odpovídání na komentáře

 

Nechte na nás vaše sociální sítě. Baví nás správa vašich sociálních sítí a postaráme se o kvalitní obsah, který zaujme vaše fanoušky.

Jak to bude probíhat? Napíšete nám svou představu nebo to kompletně necháte na nás. V ceně je kompletní správa vašeho Instagramu, Facebooku, TikToku, Twitteru. Baví nás pro vás vymýšlet kreativní obsah, který je v souladu s vaší značkou. Hry, hádanky, zapojení fanoušku tak, aby je vaše příspěvky bavily je samozřejmostí.

V ceně je tvorba obsahu 2x týdně, příspěvek, sdílení na facebook 3x pro 2 miliony CZ uživatelů. Hádanky spojené s vaší značkou. 1x měsíčně soutěž o váš produkt. Každý měsíc vám zašleme report, jak si vaše sociální sítě vedou a probereme s vámi možnosti, jak dostat vaší značku tam, kam chcete. Správa placené propagace je  zdarma do 10.000 Kč

Zaujali vás nějaké služby a chtěli by jste s námi spolupracovat?