Naše vize

Podpoř svět

Od bolesti a nevědomí k pochopení sebe sama. Z chudoby k bohatství.  Ze zmatenosti k jasnosti. To je naše cesta. Víme, že jako úspěšná skupina lidí bychom měli podpořit svět, ve kterém žijeme. Proto jsme vymysleli „Podpoř SVĚT„

Svět

Zakládáme neziskovou organizaci Dreamers z.s., klub, kam budou směřovat naše finance ze všech firem, které vlastníme. Odtud peníze rozdělí lidé, pro které je na prvním místě SRDCE, do všech koutů světa, kde jsou peníze potřebné.

„Malé neziskovky“, které podporují menší komunity lidí v každém státě na světe, výsadby stromů, čištění oceánů, podpora zvířat, skupování pozemků po celém světe se záměrem vytvoření přirozeného prostředí pro zvířata. Budou tak vznikat unikátní rezervace.

 Tohle je jen malá část toho, jak to cítíme a i přes to, že jsme dnes malá firma, víme, že dříve nebo později se staneme giganty a to ve všech oborech, které mají smysl a zároveň podpoří svět i lidstvo.

Soběstačnost

Už bylo dost lovení v mořích! Je na čase nasytit svět z pevniny. Tak dovolíme přírodě, aby se opět obnovila a my tak získáme kvalitní ryby a zároveň zlepšíme stav krajiny zasažený suchem. (Výstavba nádrží s vodou budou mít obrovský dopad na okolní krajinu – samozřejmě pozitivní).

Moře
Příroda

Základní kámen

Víme, že stromy jsou základním stavebním kamenem k našemu přežití a přes to jsme stromy káceli bez obav pro zisk. Takové myšlení už je staré. Již dnes existuje papír z kamene, kterého je po celém světě hodně. Brzy vymyslíme ještě lepší technologie na výrobu papíru, který je tak využívaný.

Reklama

Víme, že podpora světa ve spojení s reklamou má OBROVSKÝ potenciál a každý, kdo naskočí s námi, si tu jízdu užije. Už bylo dost reklam, které byli cílené jen na zisk na okrádání obyčejných lidí, na manipulaci. Souhlasíte? Je na čase se obrátit k našemu srdci a tam uspět, zanechat lepší svět pro naše děti.

Purpurové nebe
Farmy
Nové myšlení je cesta

Budování podzemních farem s cílem nasytit lidstvo. Dnešní technologie už je dost daleko na to, abychom mohli takhle uvažovat. Proč trávit půdu a okolí, když to jde jinak a tak, aby to prospělo okolí i půdě?

Stavební firma

Víme, že stavět kvalitní stavby je základ spokojenosti. Už žádné levné stavby, které se rozpadnou za pět let! Vyvíjení nových technologií a umění spojit dům s přírodou tak, aby daná stavba byla prospěšná svému okolí.

Přírodní stavby

Nebudu zde vypisovat všechny projekty, které chceme uvést do praxe. Bylo by to na tisíc stránek. Skrz naše VIZE jste nás poznali, naše srdce, naší duši. To, kdo opravdu jsme a my chceme poznat vás. Pokud jste firma nebo člověk, který má stejnou vizi a cítí to stejně jako my, ozvěte se nám. Pro FIRMY, které se chtějí zapojit do projektu PODPOŘ SVĚT, neváhejte nás kontaktovat. Budete mezi prvními, kteří se rozhodli jít vpřed k podpoře celého světa.

Brzy budeme standardem každé velké společnosti na světe a ono 1% má potenciál podpořit celý svět. Můžu vás ujistit – teď, když to pro vás píšu, každé slovo, věta je pro mě skutečná tak, jako pro vás kafe s dezertem. Nosím v hlavě tuto vizi už pár let a teprve dneska se formují věci a události, které budou mít vliv na nás všechny. Jsem jeden z planety země a beru to jako svou povinnost zlepšit náš domov pro nás všechny, kde je srdce vždy na prvním místě. Pro FIRMY, které se chtějí zapojit do projektu PODPOŘ SVĚT, neváhejte nás kontaktovat. Budete mezi prvními, kteří se rozhodli jít vpřed k podpoře celého světa.